Aasta Ema ja Isa

Kose Valla Aasta Ema 2016 on Ingrit Allas

Ingrit on tubli ema oma viiele alaealisele lapsele: Hardo 8, Rando 8, Regina 8, Aleks 14, Hanna-Britt 17

Ingrit Allas teeb head tööd Kose Gümnaasiumi sööklas. Tubli naise ühiskondlik panus Naiskodukaitse ridades on arvestatav. Ta on olnud üle kahe aasta spordigrupis, viimasel aastal liitus ta ka meditsiinigrupiga. Vaatamata suurele tööle oma perekonnas on Ingrit saanud osaleda paljudel NKK üritustel ja õppustel. Muide, seda ka tänu oma vanemate laste hoolsusele ja tublidusele, kes on emale kindlaks abiks nooremate hoidmisel – seegi näitab Ingriti pädevust lapsevanemana.

Inimesena on Ingrit Allas hea kaaslane ja hea sõber, valmis toetama oma sõpru, kaaslasi ja nõrgemaid ühiskonnaliikmeid.

 

Kose valla Aasta Isa 2016 on Raivo Silluste

Raivo Sillustel on 3 tütart: Raili (27), Reet (25) ja Ruth (22) ja alates 8. eluaastast  on ta kasvatatud abikaasa last Kerti (20). Lisaks on 2 lapselast Romet(4) ja Ranet (7kuud)

Raivo Silluste töötab Sarramet OÜ-s, juhataja/tegevjuhina

Raivo Silluste kui isa häid omadusi ei jõua üles lugeda. Ta on hooliv ent karm. Ta jääb alati oma põhimõtetele kindlaks,  ei anna kunagi alla kui on endale eesmärgid seadnud.  Seda on ta õpetanud ka oma lastele, seepärast on tal ka oma lastega keeruline olnud. Vanaisana on ta paks ja pehme, kuid sellegi poolest tegeleb ta oma lapselastega hea meelega ja ootab neid väga enda juurde.  Parendab, arendab ja hoiab elus Tuhala küla elu- ja seltsitegevust.