Kose Vallavalitsus
- Hariduse tn 1, 75101 Kose alevik
- +372 5462 0123
- [email protected]
Registrikood: 75011547
Tehingupartneri kood: 139101
Arvelduskonto: EE872200001120132608
Kose Vallavalitsus võtab vastu ainult e-arveid
E-arved: [email protected]
E-arvete jaoks vajalikud registrikoodid:
Lahtioleku- ja tööajad
E, K, N 8.00 - 17.00
T 8.00 - 18.00
R 8.00 - 13.00 (kaugtöö, vallamaja suletud, kontakti saab telefoni ja e-kirja teel)
Vallavanema ja ametniku vastuvõtule palume eelregistreerida telefoni või e-posti teel.
Saabumine ja ligipääsetavus
Kose vallamaja juures saab parkida hoone kõrval olevale parkimisalale.
Ratastooli, rulaatori ja lapsekäruga ligipääs on tagatud.
Vallavalitsus ja osakonnad
Vallavalitsus
Kadri Tiis
Abivallavanem hariduse ja kultuuri alal
Puhkus: 22.04.-26.02.2024, asendab Kati Orgmets
Puhkus: 22.04.-26.02.2024, asendab Kati Orgmets
Mirko Kiison
Abivallavanem majanduse ja halduse alal
Valdkond: reklaami paigaldamise load; kooli- ja ühistranspordi korraldamine; lumetõrje; tänavavalgustus
Valdkond: reklaami paigaldamise load; kooli- ja ühistranspordi korraldamine; lumetõrje; tänavavalgustus
Kaja Jõema
Finantsjuht
Valdkond: finantsosakonna juhtimine; eelarve teemad; majandusaasta aruande koostamine; finantsalane nõustamine
Valdkond: finantsosakonna juhtimine; eelarve teemad; majandusaasta aruande koostamine; finantsalane nõustamine
Kantselei
Kätlin Iljin
Vallasekretär
Puhkus: 23.04.-17.05.2024, asendab Talvo Rüütelmaa
Valdkond: vallakantselei juhtimine; vallavalitsuse istungite ettevalmistamine; vallavanema käskkirjade ettevalmistamine; notariaaltoimingute teostamine (pensioni ja toetuste teise isiku arveldusarvele kandmise avalduse tõestamisel); personali värbamise korraldamine; valimiste korraldamine (kohaliku omavalitsuse volikogu, Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimised)
Puhkus: 23.04.-17.05.2024, asendab Talvo Rüütelmaa
Valdkond: vallakantselei juhtimine; vallavalitsuse istungite ettevalmistamine; vallavanema käskkirjade ettevalmistamine; notariaaltoimingute teostamine (pensioni ja toetuste teise isiku arveldusarvele kandmise avalduse tõestamisel); personali värbamise korraldamine; valimiste korraldamine (kohaliku omavalitsuse volikogu, Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimised)
Liina Kriisa
Sekretär-asjaajaja
Valdkond: vallavalitsuse asjaajamise ja kirjavahetuse korraldamine; informatsiooni vastuvõtmine ja edastamine; kodanike teenindamine; arhiivi pidamine; andmekaitse
Valdkond: vallavalitsuse asjaajamise ja kirjavahetuse korraldamine; informatsiooni vastuvõtmine ja edastamine; kodanike teenindamine; arhiivi pidamine; andmekaitse
Ivi Teras
Registripidaja
Valdkond: elukoha registreerimine; sünni registreerimine; aadressandmete korrastamine; elukohatõendi väljastamine
Valdkond: elukoha registreerimine; sünni registreerimine; aadressandmete korrastamine; elukohatõendi väljastamine
Talvo Rüütelmaa
Jurist
Valdkond: vallavalitsuse ametiasutuse ametnike/töötajate, vallavalitsuse hallatavate asutuste juhtide ja elanikkonna juriidiline nõustamine kohaliku omavalitsusega seotud küsimustes; lepingute sõlmimises osalemine; valla esindamine kohtus; võlanõuete ja pretensioonide koostamine, kohtutäituritega suhtlemine; vallavalitsuse korralduste ja määruste ning volikogu otsuste ja määruste (sh seletuskirjade) eelnõude ettevalmistamine
Valdkond: vallavalitsuse ametiasutuse ametnike/töötajate, vallavalitsuse hallatavate asutuste juhtide ja elanikkonna juriidiline nõustamine kohaliku omavalitsusega seotud küsimustes; lepingute sõlmimises osalemine; valla esindamine kohtus; võlanõuete ja pretensioonide koostamine, kohtutäituritega suhtlemine; vallavalitsuse korralduste ja määruste ning volikogu otsuste ja määruste (sh seletuskirjade) eelnõude ettevalmistamine
Katrin Kulderknup
Kommunikatsioonispetsialist
Valdkond: vallalehe Kose Teataja väljaandise korraldamine; valla kodulehe ja Facebooki lehe sisu loomine ja haldamine; kriisikomisjoni töös osalemine; hallatavate asutuste nõustamine kommunikatsiooni alal
Valdkond: vallalehe Kose Teataja väljaandise korraldamine; valla kodulehe ja Facebooki lehe sisu loomine ja haldamine; kriisikomisjoni töös osalemine; hallatavate asutuste nõustamine kommunikatsiooni alal
Finantsosakond
Kaja Jõema
Finantsjuht
Valdkond: finantsosakonna juhtimine; eelarve teemad; majandusaasta aruande koostamine; finantsalane nõustamine
Valdkond: finantsosakonna juhtimine; eelarve teemad; majandusaasta aruande koostamine; finantsalane nõustamine
Anne Saadi
Vanemraamatupidaja
Valdkond: arvete koostamine (lasteaia kohamaksud, toidurahad, huvikool); laekumiste kajastamine; arvelduste kontrollimine; tegelemine võlglastega; müügipiletite väljastamine; pangaülekanded
Valdkond: arvete koostamine (lasteaia kohamaksud, toidurahad, huvikool); laekumiste kajastamine; arvelduste kontrollimine; tegelemine võlglastega; müügipiletite väljastamine; pangaülekanded
Terje Reitel
Vanemraamatupidaja
Puhkus: 15.04.-19.04.2024, asendab Kaja Jõema
Valdkond: arveldused tarnijatega; ostuarvete kinnitusringile suunamine; saadud toetused; saldoandmikud; üüriarved; pangaülekannete ettevalmistus
Puhkus: 15.04.-19.04.2024, asendab Kaja Jõema
Valdkond: arveldused tarnijatega; ostuarvete kinnitusringile suunamine; saadud toetused; saldoandmikud; üüriarved; pangaülekannete ettevalmistus
Kairi Katsuba
Vanemraamatupidaja
Valdkond: töötasude arvestus; varade arvestus; inventuuride korraldamine; kassa; isikliku sõiduauto kasutamise aruanded; sotsiaaltoetuste väljamaksmine; pangaülekanded
Valdkond: töötasude arvestus; varade arvestus; inventuuride korraldamine; kassa; isikliku sõiduauto kasutamise aruanded; sotsiaaltoetuste väljamaksmine; pangaülekanded
Haridus- ja kultuuriosakond
Kadri Tiis
Abivallavanem hariduse ja kultuuri alal
Puhkus: 22.04.-26.02.2024, asendab Kati Orgmets
Puhkus: 22.04.-26.02.2024, asendab Kati Orgmets
Majandusosakond
Mirko Kiison
Abivallavanem majanduse ja halduse alal
Valdkond: reklaami paigaldamise load; kooli- ja ühistranspordi korraldamine; lumetõrje; tänavavalgustus
Valdkond: reklaami paigaldamise load; kooli- ja ühistranspordi korraldamine; lumetõrje; tänavavalgustus
Siiri Hunt
Arhitekt
Valdkond: üldplaneeringute ja KOV eriplaneeringute ning detailplaneeringute menetlemine, projekteerimistingimuste koostamine
Valdkond: üldplaneeringute ja KOV eriplaneeringute ning detailplaneeringute menetlemine, projekteerimistingimuste koostamine
Ille Viiron
Ehitusnõunik
Üllar Sein
Ehitusnõunik
Valdkond: valla objektide ehitushangete lähteülesannete koostamine; ehitusdokumentatsiooni säilitamise korraldamine; objektide ülevaatus (kasutusloa menetlus)
Valdkond: valla objektide ehitushangete lähteülesannete koostamine; ehitusdokumentatsiooni säilitamise korraldamine; objektide ülevaatus (kasutusloa menetlus)
Andri Alliksoo
Järelevalvespetsialist
Valdkond: ehitus-, jäätmekäitlus-, heakorra-, kaevetööde-, liiklus- ja keskkonnaalaste ning muude Kose valla ja riiklike õigusaktide täitmise järelvalve; lemmikloomade pidamisega seonduvate küsimuste lahendamine; hulkuvate loomadega seonduvate juhtumite menetlemine
Valdkond: ehitus-, jäätmekäitlus-, heakorra-, kaevetööde-, liiklus- ja keskkonnaalaste ning muude Kose valla ja riiklike õigusaktide täitmise järelvalve; lemmikloomade pidamisega seonduvate küsimuste lahendamine; hulkuvate loomadega seonduvate juhtumite menetlemine
Taimar Lossmann
Keskkonnanõunik
Puhkus: 15.04-03.05.2024, asendaja Andri Alliksoo / Mirko Kiison
Valdkond: jäätmekäitlusega seotud toimingud, sh ajutiselt jäätmeveost vabastamise taotluste menetlemine; puurkaevu asukoha kooskõlastamine; maavara uuringulubade ja kaevandamislubade menetlemine; hajaasustuse programm; raieload
Puhkus: 15.04-03.05.2024, asendaja Andri Alliksoo / Mirko Kiison
Valdkond: jäätmekäitlusega seotud toimingud, sh ajutiselt jäätmeveost vabastamise taotluste menetlemine; puurkaevu asukoha kooskõlastamine; maavara uuringulubade ja kaevandamislubade menetlemine; hajaasustuse programm; raieload
Raili Ilves
Maakorraldaja
Puhkus: 22.04-26.04.2024, asendab Siiri Hunt
Valdkond: katastriüksuste jagamine, liitmine, piiride muutmine; maade võõrandamine avalikes huvides, isikliku kasutusõiguse ja sundvalduse seadmine; maareformi läbiviimine; maamaks; aadressiandmed
Puhkus: 22.04-26.04.2024, asendab Siiri Hunt
Valdkond: katastriüksuste jagamine, liitmine, piiride muutmine; maade võõrandamine avalikes huvides, isikliku kasutusõiguse ja sundvalduse seadmine; maareformi läbiviimine; maamaks; aadressiandmed
Sotsiaalosakond
Merje Villems
Sotsiaaltöö vanemspetsialist
Puhkus: 29.04.-30.04.2024, asendab Merike Pihla
Puhkus: 29.04.-30.04.2024, asendab Merike Pihla
Tiina Mander
Lastekaitse vanemspetsialist
Valdkond: lastekaitse piirkond: Ahisilla, Kanavere, Karla, Kose alevik, Krei, Kuivajõe, Liiva, Nõmbra, Palvere, Ravila, Raveliku, Tade, Vardja, Vilama, Viskla, Võlle.
Valdkond: lastekaitse piirkond: Ahisilla, Kanavere, Karla, Kose alevik, Krei, Kuivajõe, Liiva, Nõmbra, Palvere, Ravila, Raveliku, Tade, Vardja, Vilama, Viskla, Võlle.
Kristel Kadapik
Lastekaitse vanemspetsialist
Valdkond: lastekaitse piirkond: Aela, Alansi, Ardu, Habaja, Harmi, Kadja, Kantküla, Kata, Kirivalla, Kiruvere, Kolu, Kose-Uuemõisa, Kukepala, Kõrvenurga, Kõue, Laane, Leistu, Lutsu, Lööra, Marguse, Nutu, Nõmmeri, Nõrava, Ojasoo, Oru, Pala, Paunaste, Paunküla, Puusepa, Rava, Riidamäe, Rõõsa, Sõmeru, Saarnakõrve, Sae, Saula, Silmsi, Sääsküla, Tammiku, Triigi, Tuhala, Uueveski, Vahetüki, Vanamõisa, Virla, Äksi.
Valdkond: lastekaitse piirkond: Aela, Alansi, Ardu, Habaja, Harmi, Kadja, Kantküla, Kata, Kirivalla, Kiruvere, Kolu, Kose-Uuemõisa, Kukepala, Kõrvenurga, Kõue, Laane, Leistu, Lutsu, Lööra, Marguse, Nutu, Nõmmeri, Nõrava, Ojasoo, Oru, Pala, Paunaste, Paunküla, Puusepa, Rava, Riidamäe, Rõõsa, Sõmeru, Saarnakõrve, Sae, Saula, Silmsi, Sääsküla, Tammiku, Triigi, Tuhala, Uueveski, Vahetüki, Vanamõisa, Virla, Äksi.
Viimati uuendatud 16.03.2024