Kose valla hallatavad asutused:

 

Kose Kultuurikeskus reg nr 75038500

Hariduse 2, Kose 75101 Harju mk
Kerli Sild, juhataja

Administraator 6036 300

E-post kultuurikeskus@kose.ee

www.kosekultuurikeskus.ee

 

Kose Avatud Noortekeskus

Hariduse 2, Kose 75101, Harjumaa

6036130

Direktor Angela Kilk

E-post: angela@kose.ee

kosenoored.wordpress.com

 

Kose Gümnaasium  reg nr 75011553 

Pikk 12, Kose, 75101 Harju mk 
Martin Medar, direktor, tel. 603 6181, e-post:kool@kose.edu.ee

www.kose.edu.ee

 

Ardu Kool

Tallinna mnt 3, Ardu, Kose vald, 75001 Harju maakond
Kantselei avatud tööpäeviti kell 9.00-15.00
Direktor Ülle Pässa
Tel. 6083201
E-post: info@ardukool.ee

www.ardukool.ee

 

Oru Põhikool  reg nr  75011565 

Oru küla, Kose vald, 75103 Harju mk 
Aino Saava, direktor, tel. 607 9148, e-post: kool@orukool.edu.ee 
www.orukool.edu.ee

 

 

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool  reg nr 75011576 

Pargi tn 6, Kose-Uuemõisa, Kose vald, 75012 Harju mk 
Signe Sirel, direktor, tel. 675 1401, e-post:kula@kose.ee www.kula.ee    

 

Kose Muusikakool  reg nr 75011613 

Hariduse 2, Kose, 75101 Harju mk, 
Direktor Tarmo Velmet, tel. 603 6216, e-post:muusikakool@kose.ee  www.kosemuusika.ee

 

Kose Spordikool  reg nr 75011620 

Ujula 7, Kose, 75101 Harju mk 
Erik Horn, direktor, tel. 58544192, e-post: spordikool@kose.ee  

 

Ardu Lasteaed (alates 1.07.2015)

Direktor Tiina Suvi, telefon 6083 364

E-post: ardula@kose.ee

Lasteaia tee 8, Ardu alevik, 75001

www.ardula.ee

 

Ravila Lasteaed  reg nr 75011582 

Ravila alevik, Kose vald, 75101 Harju mk 
Diana Mihkelsoo, direktor, tel. 607 4633, e-post: ravilalasteaed@gmail.com
www.ravilala.ee

 

Kose Raamatukogu  reg nr 75011636 
Hariduse 2, Kose, 75101 Harju mk 
Sirje Bärg, direktor, tel. 6036 589, e-post: kosermtk@kose.ee www.rmtk.ee

Harukogud Kose-Uuemõisas, Orus,  Ardus ja Habajal

 

Kose Lasteaed PäevaLill  reg nr 75011599 
Pikk 30 ja Hariduse 2, Kose, 75101 Harju mk 
Habaja maja Sipasoo 1, Habaja. Telefon 6079437
Evelin Sillaste, direktor, tel. 603 6170, info@kosela.ee www.kosela.ee

 

Oru Lasteaed "Mesimumm"  reg nr 75011607 
Oru küla, Kose vald, 75103 Harju mk 
Terje Ednaševsky, direktor, tel. 607 9124, mesimumm@kose.ee www.orula.ee

 

 

Kose Spordimaja reg nr 75026848 
Ujula 7, Kose, 75101 Harju mk 
Valdur Kalme, juhataja, tel. 603 6681, spordimaja@kose.ee www.spordimaja.ee

 

Oru Külakeskus

Oru küla, Kose vald, 75103
Jekaterina Kaljukivi, 58545273, orukulakeskus@kose.ee, orukulakeskus.ee

 

Kose-Uuemõisa Külakeskus

Kesk 15, Kose-Uuemõisa alevik, Kose vald 75102 
Telefon 6331819
Maja perenaine: Aivi Vooremäe

 

Palvere Külakeskus
Avatud:
esmaspäev, teisipäev ja kolmapäev 15.00-20.00,
neljapäev, reede ja laupäev 14.00-20.00

Tegevusjuht 

Info telefonil 58 132 473 Marika Tamm, palvere@gmail.com

 

Kose Päevakeskus 
Reg. nr. 75028246
Hariduse 2, Kose
on avatud: 
E: K 12.00 - 19.00 
T: ringide töö, info 12.00-14.00 
N: R 10.00-15.00 
L - suletud 
P 12.00-15.00 
Telefon 6756 202, paevakeskus@kose.ee   
Juhataja Malle Lambasaar

 

Kose valla osalusega:

 

OÜ Kose Vesi

Põllu tn 14, Kose alevik, 75101 Kose vald, Harju mk

Margus Proos, juhataja, tel 5141650

www.kosevesi.ee

 

SA Kõue Varahaldus

Telefon 6083 343, 513 2793

www.koue.ee