Revisjonikomisjon
Tegevusvaldkonnad: sätestatud kohaliku omavalitsuse korralduse seaduses ja Kose valla põhimääruses.
Koosseis
-
Esimees: Ott Valdma
-
Aseesimees: Siim Pohlak
-
Komisjoni liikmed: Pelle Pohlak
Maa- ja keskkonnakomisjon
Tegevusvaldkonnad: planeeringud; maakasutus; keskkond ja heakord; ehitus; transport ja liiklus.
Koosseis
-
Esimees: Martin Innos
-
Aseesimees: Alvar Kasera
-
Komisjoni liikmed:
- Margus Saar
- Elleriin Ohov
- Alvar Kasera
- Ats Kuuseoja
- Raigo Hendrikson
- Eno Miljan
Eelarve- ja majanduskomisjon
Tegevusvaldkonnad: valla arengu planeerimine (arengukava, eelarvestrateegia); eelarve (lisaeelarved, eelarve täitmine); majandus (majandusaasta aruanne, hanked, projektid, varalised kohustused, IT, kohalikud maksud); ettevõtlus; vallaga seotud äriühingute, sihtasutuste, mittetulundusühingutega seonduv; vallavara; elamumajandus.
Koosseis
-
Esimees: Timo Nikitin
-
Aseesimees: Ott Valdma
-
Komisjoni liikmed:
- Martin Innos
- Ats Kuuseoja
- Andres Õis
- Kalle Põld
- Tarvi Nikker
- Eno Miljan
- Siim Pohlak
- Jaanus Saadve
- Urmas Põlluaas
Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekanne (teenused, toetused); tervishoid (esmatasandi arstiabi, terviseedendus, hoolekandeasutused); lastekaitse; ennetustegevused.
Koosseis
-
Esimees: Janno Jõffert
-
Aseesimees: Annely Tisler
-
Komisjoni liikmed:
- Kadri Tulp
- Moonika Kuuseoja
- Veronika Raide
- Anne Malk
- Andres Õis
- Kaido Põrk
- Lembit Nael
- Madis Maiste
- Tarvo Polma
Hariduskomisjon
Tegevusvaldkonnad: haridus (lasteaiad, koolid, noortekeskused); huvikoolid ja huvitegevus; noorsootöö.
Koosseis
-
Esimees: Merle Pussak
-
Aseesimees: Katrin Taniste
-
Komisjoni liikmed:
- Martin Medar
- Timo Nikitin
- Margit Mikk
- Eda-Mai Tammiste
- Sirje Kautsaar
- Pelle Pohlak
- Sven Andresen
- Siim Pohlak
Kultuurikomisjon
Tegevusvaldkonnad: külaliikumine (külaseltsid, külavanemad, kolmas sektor, kultuurikollektiivid); kultuur (vaba aeg, kultuuriväärtuste kaitse); raamatukogud; sporditegevus; noorte kaasamine; usulised ühendused; koostöö sõprusomavalitsustega.
Koosseis
-
Esimees: Siiri Tammeleht
-
Aseesimees: Annely Tisler
-
Komisjoni liikmed:
- Kalle Sleng
- Pelle Pohlak
- Reet Suurkask
- Ly Renter
- Margus Suumann
- Kairo Sulbi
- Margit Solo
- Piret Aavik
Kontakt ja lisainfo
Seotud dokumendid
Viimati uuendatud 16.03.2024