Kose Vallavolikogu Kantselei

Hariduse 1
Kose 75101
Harjumaa
volikogu@kose.ee
Sekretär: Reet Maks, e-post: reet@kose.ee, 55660065

Volikogu koosseis

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
volikogu esimees ja hariduskomisjoni esimees Uno Silberg 5065533
volikogu aseesimees ja kultuurikomisjoni esimees Tiiu Jalg 5238329
eelarve- ja majanduskomisjoni esimees Tiit Mae 56949009
maa- ja keskkonnakomisjoni aseesimees Alvar Kasera 5032821
maa- ja keskkonnakomisjoni esimees Ruttar Roht 56467831
eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees Kalle Pormann 5093898
sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni ning revisjonikomisjoni esimees Janno Jõffert 56676766
Andres Õis 5021159
Margit Mikk 56564046
Mirko Kiison 56357851
kultuurikomisjoni aseesimees Sander Prits 56200809
hariduskomisjoni aseesimees Ain Allas 5189632
Aivar Pohlak 56244303
Eero Leedmaa 56483838
Ott Valdma 55595784
Siim Pohlak 56236022
Timo Nikitin 55588335
Annely Tisler 5259433
Astrid Ojasoon 53730345
volikogu sekretär Reet Maks 55660065
CSV

Kose Vallavolikogu Kantselei põhimäärus https://www.riigiteataja.ee/akt/408062018011

Kose Vallavolikogu töökord https://www.riigiteataja.ee/akt/408062018067

Kose Vallavolikogu esimehele ja aseesimehe, liikmete, komisjonide esimeeste ja komisjoni liikmete tasu https://www.riigiteataja.ee/akt/402032018009