Vallavalitsuse liikmed

 

 

 

Merle Pussak - vallavanem, tel 6339 300, e-post: merle@kose.ee

Merike Pihla - sotsiaalnõunik, tel 6339 327 e-post: merike@kose.ee

Ellen Pärm - finantsjuht, tel 6339 310, e-post: ellen@kose.ee

Ott Valdma - abivallavanem, e-post: ott@kose.ee
Taimar Lossmann - keskkonnanõunik, e-post: taimar@kose.ee 
Jaanus Saadve   jaanus.saadve@gmail.com

 

 

Vallavalitsuse istungid toimuvad iga kuu esimesel ja kolmandal teisipäeval algusega kell 9.00