Sporditegu 2022

Kollektiiv/sündmus

Korraldaja

Tutvustus

Elektriliste jalgrataste võistlus Karla külas - Lost In Woods E-bike Cup, Kose vallas

MTÜ Adventures.ee/Marken Murumaa

Elektriliste jalgrataste võistlus Karla külas - Lost In Woods E-bike Cup, Kose vallas.
Esimene etapp oli 7 järve maastikukrossi raames Rõõsal, teine etapp oli Karla külas Kose vallas ja kolmas etapp tuleb 7. jaanuaril 2023 Lehtses.

Taliujumise populariseerimine Kosel

Kose kultuurikeskus

Kose mänguväljakul asuvale ujumiskohale sai paigutatud riietevahetuskabiin. Riiete riputamiseks on nagid, suplejate saavad end kirja panna selleks paigaldatud vihikusse.

Facebookis on loodud talisuplejate grupp ning soovijad saavad koos supelda. Kevadel on talisupluse hooaja lõpetamine koos tublimate suplejate tänamisega.
Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistati jõe ääres koos lipu heiskamise, talisupluse, kiluvõileibade ja saunaga.

Kose discgolfi nädalamängud

MTÜ Kose suusa- ja tervisespordi klubi ja Hannes Ehatäht

Suvehooajal 2022 korraldati 16 nädalamängu, igal mängul oli  keskmiselt 70 inimest. Erinevaid inimesi võistles rohkem kui 300. Võistluste auhinnad panid välja sponsorid, mängudest saadud tulu suunati Kose discgolfiraja arendamiseks.

Kose suusarajad

MTÜ Kose Suusa- ja tervisespordi klubi

Kose suusarajad on viimaste aastatega saanud uue ilme: pikendatud on suusaring, on paigaldatud truupe ja ehitatud valgustusega rada 2 km ringile. Koostöös Kose vallaga hangiti rajamasin, millega hooldatakse suusaradasid. Kose suusaradadel on talveperioodil nii koolitunnid kui saavad harrastajad sõita hiliste õhtutundideni. Kose suusaradadel selgitatakse välja ka valla parimad suusatajad.

Kose valla mängude sari

Kose spordimaja koostöös kogukondadega

Kose valla mängude sari on sportlik-meelelahutuslike võistluste sari, kuhu on oodatud osalema kogukondade ja sõpruskondade esindused.