spordiklubid

Vaata PDF failina siit...

 

Nimetus Spordialad Kontaktisik(ud) Telefon E-post
MTÜ Kose Tenniseklubi tennis Joe Tamme 5112790 joe@kose.ee
    Kalle Pormann 5093898  
Kergejõustikuklubi
Kose 2000
kergejõustik Ragnar Raide 5150751 kose2000@hot.ee
    Sander Prits    
Kose Suusa- ja
Tervisespordi Klubi
suusatamine
tervisespordiüritused
Arvo Rodi 5110551 arvo.rodi@mail.ee
    Kalle Pormann 5093898  
Kose Male-kabeklubi MTÜ male, kabe Tõnu Kalvet 58940393 t_kalvet@hotmail.com
MTÜ Okyjump batuuditreeningud Oksana Nikker 53476791 Oky10@hot.ee
MTÜ Kose AMK motokross Eero Leedmaa 56483838 eero@mell.ee
Eesti Karate ja Kobudo Liit MTÜ karate Katrin Taniste   kati@daigo.ee
MTÜ Pärm Racing Team motokross Erki Pärm 51975144 erki.parm@mail.ee
MTÜ Spordiklubi
Daigo
karate, kickboxing, võitlustants Olga Pallo 5276350 olga@daigo.ee
    Rein Rebane    
MTÜ FC Kose jalgpall Pelle Pohlak 56256244 pellepohlak@gmail.com
    Rene Aljas 56903720  
    Mario Pruul 56266286  
Kose Laskespordiklubi sportlaskimne, practical-laskmine Toomas Kutsar 5018294 klsklubi@gmail.com
Habaja Rahvaspordiklubi automudelism Lembit Volmerson 5526795  
Kose Orienteerumisklubi orienteerumine Marken Murumaa 56919100  
    Jaak Kõiva 55565750  
MTÜ Kose Sulgpalliklubi sulgpall Ivi Randmaa    5183275 ivi.randmaa@gmail.com
MTÜ Mallira pilates, laste mänguline treening Ira Meinvald 56567696 ira.meinvald@gmail.com
Oru Võrkpalliklubi võrkpall Eda Heinsaar 56243573 asperkid@gmail.com
    Agur Asperk 5154910  
Spordiklubi "Ei Emotsioon" MTÜ korvpall, sport Mirko Kiison 56375851 mirko.kiison@gmail.com
MTÜ RG Ujumisklubi ujumine Erge Loorits 5252220 ergeloorits@gmail.com
MTÜ Motoklubi Korvikunnid külgvankrite motosport, quad motosport   56688130 info@korvikunnid.ee
Tore Aeg MTÜ Kose valla triatloni korraldamine Toomas Kutsar 5018294 kutsar.toomas@gmail.com
MTÜ Kose Tennis Kose Tennisekool Piia Pärsik 5179299 kosetennis@hotmail.com
MTÜ Kõue Tenniseklubi tennis Alvar Kasera 5032821 alvar@revalkv.ee
Murutraktorite Liiga MTÜ murutraktorite kestvuskross Siiri Karjus 5012347 siiri.karjus@gmail.com
Spordiühingud, mis ei ole Kose vallas registreeritud      
Vibuklubi Sagittarius vibulaskmine Anu Soo 5077218  
Maadlusklubi Korrus3 maadlustreeningud lastele Martin Plaser 53627351 korrus3@korrus3.ee
MTÜ Fukuri judotreeningud Rain Maltsev 58053212 rain_maltsev@hotmail.com