Huviringide ajad

HUVIRINGI NIMETUS Ringi päev ja aeg Kokkusaamiskoht Juhendaja Kontakt
Kose Pasunakoor N 18.00-20.00 Kose Kultuurikeskus Kaili Pern 58459505
Kose noorte puhkpilliorkester R 13.00-15.00 Kose Kultuurikeskus Olev Roosa 53307099
LAULUKOLLEKTIIVID        
Kuivajõe Meeskoor N 19.00-21.00 Kose-Uuemõisa Külakeskus Sandra Nikitin 55643882
Naiskoor MEELIKA K 18.30-20.45 Kose Gümnaasium Teele Utt 51 28 618
Kose Kammerkoor  P 16.00-19.00 Kose Gümnaasiumi muusikaklass Heli Sepp 55590076
Kose valla naiskoor KRÕÕT E 19.00-21.00 Kose Kultuurikeskus    
TANTSUKOLLEKTIIVID        
Laulu- ja tantsuansambel ÜLLATUS 1xnädalas liikuval tööpäeva õhtul 18.00-22.00 Ardus, Kesk tee 6 Marika Leppik 52 34 746
Oru segarahvatantsurühm T 20.00-21.30
N 20.30-22.00
Oru Külakeskus Maarika Tuttelberg 51 45 719
Oru naisrahvatantsurühm N 19.00-20.30 Oru Külakeskus Maarika Tuttelberg 51 45 719
Oru memmede rahvatantsurühm T 18.30-20.00 Oru Külakeskus Maarika Tuttelberg 51 45 719
Segarahvatantsurühm KAPAK T ja N
20.00-22.00
Kose-Uuemõisa Külakeskus Kadri Tiis 51 56 888

 

Oru Noorte segarühm

   2x kuus,
P 13.00 - 16.00

   Oru Külakeskus  Meeli Tõnismaa   56 665 280

 

Naisrahvatantsu-
rühm

KOSE KIRILIND

 

 

K  19.00-21.00

Kose Kultuurkeskuses

 

Kadri Tiis

 

51 56 888 

Kuivajõe naisrahvatantsu-
rühm

 

E 20.00-22.00 
 

 

Kose- Uuemõisa

Külakeskus

 



Maarika Tuttelberg

 

 

51 45 719

 

 

Memmede rahvatantsurühm

MURUEIDED

 

 

T  18.30-20.00

 

Kose- Uuemõisa

Külakeskus

 

 

  Maarika Tuttelberg

 

51 45 719

Memmede rahvatantsurühm

MADLI

 

E 18.30-20.00

Kose Kultuurikeskus

 

Malle Lambasaar

 

 

55 669 338

 

Seenioritantsurühm "LINDA"

   N 16.00-17.00 Kose Päevakeskus Malle Lambasaar 55 669 338

 

Memmede tantsurühm
 KULDNE SÜGIS

  P 10.00-12.00 Ardus, Kesk tee 6    Laine Koronen   56655904

KUNST, KÄSITÖÖ

 

 

 

 

 

Keraamika

K 19.00-21.00
P 17.00-19.00

Ravila mõis

Piret Aavik

5078055

 

Käsitöö

 

P 15.00-17.00

Ravila mõis

Katrin Peterson, Piret Aavik