Külaseltsid

Kose valla vanimad külad

17.03.2016. a. toimunud külavanemate ümarlaua esitlus

17.03.2016. a. T. Sergo esitlus

Külavanemate kontaktid (uuendatud 06.2017)

Kose valla küladele ja alevikele eraldatud rahaliste vahendite jaotamise kord

Külamajad ja rahvamajad Kose vallas

Küla- ja alevikuvanema statuut

Habaja Külade Seltsi arengukava

Kanavere küla arengukava

Karla küla arengukava

Kõue Külade Seltsi arengukava

Oru küla arengukava

Otiveski piirkonna arengukava

Rõõsa Külaseltsi arengukava

Viskla küla arengukava 2016-2026

 

Kõue Külade Selts

Tiiu Lõoke
tiiu@ardukool.ee

http://kyladeselts.blogspot.com/

https://www.facebook.com/Triigi

Alansi-Kirivalla-Lutsu Külaselts

Andrus Padar
http://kylaelu.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Alansi-Kirivalla-Lutsu-K%C3%BClaselts/177835612258256

Habaja Külade Selts

 

https://www.facebook.com/pages/MT%C3%9C-Habaja-K%C3%BClade-Selts/319241114829226?fref=ts

http://habajakyla.blogspot.com

 

Kiruvere Külaarenduse Selts

Margus Pavel +372 5665 0230

Kose-Uuemõisa Külaarendamise Selts

Rein Valdmaa

Oru Külaarendamise Selts

Maarika Sokk 5100636

maarika.sokk@okas.ee

 

Otiveski Külaarendamise Selts

 

Pille Vahtramäe

pille@ki.ee

50 89 079

Palvere Külaselts

Marika Tamm

palvere@gmail.com

Paunküla Külaarendamise Selts

 

Antero Võsa

Ravila Külaarendamise Selts

Piret Aavik 5078055

Ravila.selts@gmail.com

Piret.aavik@gmail.com

Ravila Külaselts

Lauri Mõek 53027860

www.Ravila.ee

ravila.kylaselts@gmail.com

Rõõsa Külaselts

Rene Reiljan

http://roosakyla.blogspot.com/

roosakyla@gmail.com

Tuhala-Kata-Tammiku Külaselts

Airi Aalberg 5222612

MTÜ Karla Külaarendamise Selts
Jüri Jõema 5104842
karlakyla@gmail.com
https://karlakyla.wordpress.com/
 

 

 

Muud aktiivsed seltsid

Ardu

tiiu@ardukool.ee

Tiiu Lõoke

Natalja Liit

Natalja.liit@gmail.com

Ardu Huvikeskus

http://arduhuvikeskus.wordpress.com/

Kiruvere muinas

info@kiruvere.ee

Katti Muru

MTÜ Austrvegr

http://new.kiruvere.ee/

Lööra

MTÜ Võtikmetsa Hobikoda

annely@votikmetsa.ee

Annely Tisler 5259433

http://votikmetsahobikoda.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/V%C3%B5tikmetsa-K%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6maja/246386702050331?fref=ts