Kontaktid

 

Küla- ja alevikuvanemate kontaktid (uuendatud 2.2019)

 

 

Kõue Külade Selts

Tiiu Lõoke
tiiu@ardukool.ee

http://kyladeselts.blogspot.com/

https://www.facebook.com/Triigi

Alansi-Kirivalla-Lutsu Külaselts

Andrus Padar
http://kylaelu.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Alansi-Kirivalla-Lutsu-K%C3%BClaselts/177835612258256

Habaja Külade Selts

Hille Schaffrik
habajaks@kose.ee

https://www.facebook.com/pages/MT%C3%9C-Habaja-K%C3%BClade-Selts/319241114829226?fref=ts

http://habajakyla.blogspot.com

MTÜ Viskla Külaarendamise Selts

Kristel Kadapik
5209071

Viskla.kyla@gmail.com

https://visklakyla.wordpress.com/

Kiruvere Külaarenduse Selts

Margus Pavel +372 5665 0230

Kose-Uuemõisa Külaarendamise Selts

Rein Valdmaa

Oru Külaarendamise Selts

Maarika Sokk 5100636

maarika.sokk@okas.ee

 

Otiveski Külaarendamise Selts

Pille Vahtramäe

pille.vahtramae@gmail.com

50 89 079

Palvere Külaselts

Marika Tamm

palvere@gmail.com

Paunküla Külaarendamise Selts

 

Antero Võsa

Ravila Külaarendamise Selts

Piret Aavik 5078055

Ravila.selts@gmail.com

Piret.aavik@gmail.com

Ravila Külaselts

Kai Tammik

https://ravilakulaselts.wordpress.com/

ravila.kylaselts@gmail.com

Rõõsa Külaselts

Rene Reiljan

http://roosakyla.blogspot.com/

roosakyla@gmail.com

Tuhala-Kata-Tammiku Külaselts

Airi Aalberg 5222612

MTÜ Karla Külaarendamise Selts
Jüri Jõema 5104842
karlakyla@gmail.com
https://karlakyla.wordpress.com/
 

 

 

Muud aktiivsed seltsid

Ardu

tiiu@ardukool.ee

Tiiu Lõoke

Natalja Liit

Natalja.liit@gmail.com

Ardu Huvikeskus

http://arduhuvikeskus.wordpress.com/

Kiruvere muinas

info@kiruvere.ee

Katti Muru

MTÜ Austrvegr

http://new.kiruvere.ee/

Lööra

MTÜ Võtikmetsa Hobikoda

annely@votikmetsa.ee

Annely Tisler 5259433

http://votikmetsahobikoda.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/V%C3%B5tikmetsa-K%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6maja/246386702050331?fref=ts