Külad ja alevikud Kose vallas

Kose vallas on 5 alevikku:

Ardu

Alevikuvanem Mikk Valdma

https://et.wikipedia.org/wiki/Ardu

Habaja

https://et.wikipedia.org/wiki/Habaja

Kose

https://et.wikipedia.org/wiki/Kose

Kose-Uuemõisa

Alevikuvanem Reinar Tõruke

https://et.wikipedia.org/wiki/Kose-Uuem%C3%B5isa

Ravila

Alevikuvanem Kai Tammik

https://et.wikipedia.org/wiki/Ravila

 

Kose vallas on 58 küla:

 

Aela

Külavanem: Priit Roosipuu (08.01.2019)

 

Alansi/Lutsu/Kirivalla

Külavanem: Andrus Padar (25.06.2013)

 

Harmi

Külavanem: Liisi Ausmees (02.05.2018)

 

Kadja

Külavanem: Mati Männisalu (valitud 02.06.2013)

 

Kanavere

Külavanem: Andres Pedaste (valiti 26. 06.2018)
 

Mariliis Tomingas
külavanema abi
56 986 956
mariliis.tomingas@gmail.com

Olja Markova
külavanema abi
52 70 536
olja.markova@gmail.com

Koduleht www.kanavere.ee

 

 

Karla

Külavanem: Jaanus Jaago (valitud 4.12.2016.)

E-mail: jaanus.jaago@gmail.com

Koduleht: http://karlakyla.wordpress.com

 

Kolu

Riive Tamm, tel. 5278291

e-mail: kkselts@gmail.com
koduleht: www.kolukylaselts.ee

 

Pala/Kukepala

Külavanem: Elvar Alasi (valiti 19.12.2018)

 

Kõue/Paunaste/Triigi

Külavanem: Kristo Soodla (valiti 19.12.2018)

 

Lutsu/Alansi/Kirivalla

Külavanem: Andrus Padar (taasvalit i25.06.2013)

 

Ojasoo

Külavanem: Mihhail Jermolajev ( valiti 03.05.2016)

 

Palvere

Külavanem: Erki Siht (valiti 29.10.2020)

E-mail: erki@mmab.ee

 

Rava

Külavanem: Argo Klaan (valitud 2005. aastast, volitused pikendatud)

 

Rõõsa

Külavanem: Rene Reiljan
Koduleht: http://roosakyla.blogspot.com/

 

Silmsi

Külavanem: Sulev Piirsalu (valiti 10.03.2015)

 

Tuhala

Tuhala-Kata-Tammiku 

Airi Aalberg

E-post: info@tuhkattam.ee

 

Otiveski piirkond

Jaanus Saadve

E-post: otiveski@gmail.com

 

Viskla

Külavanem: Erkki Karjamaa (valiti dets. 2019)

E-post: viskla.kyla@gmail.com
Koduleht www.viskla.ee 

 

Ahisilla

Kata

Kantküla

Katsina

Kiruvere

Krei

Kuivajõe 

Kõrvenurga

Laane

Leistu

Liiva

Lööra

Marguse

Nutu

Nõmbra

Nõmmeri

Nõrava

Oru

Paunküla

Puusepa 

Raveliku

Riidamäe

Saarnakõrve

Sae

Saula

Sõmeru

Sääsküla

Tade

Tammiku 

Uueveski

Vahetüki

Vanamõisa

Vardja

Vilama

Virla

Võlle

Äksi