Kultuuriseltside kontakt

MTÜ HELIMER


Kose Kammerkoor (dirigendid Heli Sepp, Inta Roost)
Kose Noortekoor (dirigent Heli Sepp)
Kose Gümnaasiumi tütarlastekoor (dirigent Heli Sepp)
Kontakt: Heli Sepp  heli.sepp@mail.ee

 


MTÜ KAPAK

 


Segarahvatantsurühm Kapak (juhendaja Kadri Tiis)
Kontakt: Kadri Tiis  kadri.tiis@kul.ee

 


MTÜ K-U RAHVATANTS

 

Kuivajõe naisrahvatantsurühm (juhendajad Leida Tiis, Maarika Tuttelberg)
Memmede rahvatantsurühm Murueided (juhendaja Leida Tiis)
Neidude rahvatantsurühm (juhendaja Leida Tiis)
Kontakt: Leida Tiis  leida@kose.ee

MTÜ KIRILIND

 

Naisrahvatantsurühm Kirilind (juhendaja Anneli Veinberg)
Kontakt: kosekirilind@gmail.com

 


MTÜ NK MEELIKA

 

Naiskoor Meelika (juhendaja Teele Utt)
Kontakt: nkmeelika@hot.ee;  Eha Sepp ehasepp1@gmail.com


MTÜ KOSE VALLA NAISKOOR KRÕÕT

 

Naiskoor Krõõt (dirigendid Tiina Steinberg, Kerli Sild)
Kontakt: Ille Kompus ille.kompus@mail.ee

 


MTÜ KOSE  PASUNAKOOR

 

Kose Pasunakoor (dirigendid Olev Roosa, Peeter Sööt)
Kontakt: Olev Roosa  olev.kp@gmail.com
 


MTÜ KUIVAJÕE MEESKOOR

 

Kuivajõe Meeskoor (dirigent Tiina Mihkelson)
Kontakt: Timo Nikitin  timo.nikitin@mail.ee