Kodanikukaitse kontaktid

Kose kiirabi
Üldine häirekeskuse tasuta number: 112
 

 

Politsei

Vastuvõtt kokkuleppel E-R 8 - 16.30

Piirkonnapolitseinik Rain Puks 6124658, 53093904, rain.puks@politsei.ee
Noorsoopolitseinik Vivian Poolak 6124658, 51926782, vivian.poolak@politsei.ee
Piirkonnavanem Kairi Ränk  6124637, 53334732, kairi.rank@politsei.ee. Vastuvõtt Ida-Harju konstaablijaoskonnas Karjääri 11, Maardu.

Politsei infotelefon 612 3000

 

Kose Korravalve
Telefon: 51 56 388

 

Päästeameti Põhja päästekeskuse Kose päästekomando
Tuletõrje: 112
Pealik: 6061 355

 

Naabrivalve piirkonnad

 

Kose vallas on 4 naabrivalve sektorit - Pärtlimäe, Kaasiku, Ardu lasteaia ja Rõõsa. Kokku 37 kodu. 

Täpsem info Naabrivalve kodulehel www.naabrivalve.ee

 

Korstnapühkijad

Kerli Lesomägi kerli@korstnaohutus.eu  58856367
Andres Lokk  korstnapuhastus@gmail.com  53799333
Aivar Nüganen  ainservis@gmail.com  56240139
Jürmo Piberman  info@korstnapuhastaja.ee  56219440
Juhan Räni   juhanrani@gmail.com  5221082
Tarmo Tuisk tarmo@projektimehed.eu  56485903
Arvo Piht  korstenpuhtaks@raetps.eu  58771665
Janek Otsa   janek.otsa@gmail.com 55 647 810
Lauri Sepp   ahjuteenused@gmail.com  56639398

Urmas Jõffert                                                56 67 67 67

Ahti Eelmäe   ahti@ahjuvana.ee     53449660