« Tagasi

Kose lasteaed PäevaLill hoone rekonstrueerimine energiatõhususe parandamiseks

Kose Vallavalitsus kuulutas välja avatud menetlusega riigihanke „Kose lasteaed PäevaLill hoone rekonstrueerimine energiatõhususe parandamiseks"

Töö sisuks on Kose vallas Kose alevikus asuva lasteaed PäevaLill hoone rekonstrueerimine energiatõhususe ja taastuvenergia kasutuse edendamisega vastavalt etteantud põhiprojektile. Tööde käigus tuleb muuhulgas lahendamisele: - hoone üldosa, arhitektuur, konstruktsioon ja tuleohutus; - küte ja ventilatsioon; - vesi ja kanalisatsioon; - elektripaigaldised ja päikese-elektrijaam. Teostamisele lähevad vaid energiatõhususe saavutamisega otseselt seotud või sellega vahetult kaasnevad (nn. kohustuslikud) tööd. Tööde nimetused ja täpsem maht on antud loendis (Vorm 5A). Hange ei ole jaotatud osadeks kuna tegemist on ühe objektiga ning ühe konkreetse lahendatava (energiatõhususe tagamine) ülesandega.

 

Hanketeade avaldati riigihangete registris 5.02.2019 ja pakkumuste esitamise tähtaeg on riigihangete registris 08.03.2019 kell 11.00. Kavandatav hankelepingu kestus on 6 kuud ning pakkumuste hindamise alus on madalaim hind.

Täpsem info:

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1546582/general-info