Pühendusega pink

Hea eeskuju on Haapsalu, selliste  pinkidega on muudetud Haapsalu linna ilmet. Kaunid valged pingid jutustavad lugusid inimestest ja sündmustest.

Püüame muuta ka Kose valla ilmet ja pakume välja pühendusega pinkide tellimise võimaluse.

Nimelist pühendusega pinki Kose vallas on võimalik tellida Kose Vallavalitsuses ja hinnad on järgmised:

·         Pingi (variant 1 - seljatoega) hind on 355 eurot;

·         Pingi (variant 2 -seljatoeta) hind on 285 eurot.

Hinnad sisaldavad avalikuks kasutamiseks mõeldud pargipinki koos graveeritud tahvliga ja pingid tellitakse OÜ-st  Kiili Betoon või OÜ-st Streetfurn.  Pink paigaldatakse Teie poolt soovitud asukohta Kose valla territooriumil avalikult kasutatavale maale (kergliiklusteede ääred, tänavate ääred või muu avalikult kasutatav ala )

Kose Vallavalitsus vastutab mälestuspinkide hoolduse ja heakorra eest.

Huvi korral palun ühendust võtta e-posti aadressil merle@kose.ee või anda pingi soovist teada Kose Vallavalitsusse (Hariduse tn 1, Kose alevik, Kose vald 75101).