25.09 Kose valla esimesed kärajad

Kose Vallavalitsus kutsub kaasa mõtlema, kuidas saaksime ühiselt parandada Kose vallas kohaliku omavalitsuse ja kogukondade koostööd, vastates küsimusele: Mida soovime oma koostöö tulemusena viie aasta pärast Kose vallas näha?

Soovime kaasata võimalikult laia vallaelanike ringi, et läbirääkimiste tulemusena tekiks Kose valla kogukondade arenguvisiooni dokument. See võimaldab Kose Vallavalitsusel koos partneritega paremini planeerida tegevusi, mis võimaldavad elanike aktiivsemat panustamist oma elukeskkonda ning kogukondade ja kohaliku omavalitsuse paremat koostööd.

Kose valla kogukondade arenguvisiooni koostamiseks ja kokkuleppimiseks toimuvad esimesed KÄRAJAD koosloome töötoa meetodil
25. septembril kell 14.00-17.00 Ardu Koolis.
Osalema ja kaasa mõtlema on oodatud Kose valla kogukondade esindajad, aktiivsed inimesed noortest eakateni, ettevõtjatest vallajuhtideni valdkonnast ning ametist sõltumata.

Kose valla Kärajaid aitab läbi viia Rasmus Pedanik MTÜ Sotsiaalse Innovatsiooni Laborist.

Kärajatel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 17. septembriks
lingil https://forms.gle/FpNRenr6pBwU8y8Y9

Lisainfo:
Kadri Tiis, abivallavanem hariduse ja kultuuri alal
kadri.tiis@kosevald.ee või telefonil 6339307