Kose Vallavalitsus kuulutab välja kandidaatide esitamise tänuplaadile „Särav tegu“ või „Särav tegija“ ja tänuplaadile „Särav Noor“

Tänuplaat antakse kultuuri-, spordi-, noorsootöö või haridusvaldkonnas Kose vallas elavale füüsilisele- või tegutsevale juriidilisele isikule, kes on silma paistnud oma tegevusega ning toonud seeläbi vallale positiivset tuntust.

Tänuplaat „Särav tegija" või „Särav tegu" antakse isikule, kes on aasta jooksul Kose vallas korraldanud silmapaistva ettevõtmise või sündmuse.

Tänuplaat „ Särav noor" antakse hariduse, kultuuri või noorsootöö valdkonnas vanuses kuni 26 eluaastat tegutsevale noorele, kes on oma tegevusega silma paistnud.

Avaldus ettepanekutega peab sisaldama isiku andmeid ning põhjendust. Kose valla tunnustuse avaldamise kord on leitav Kose valla kodulehelt rubriigist „Kultuur ja sport"/Õigusaktid. Samas on leitav avaldusevorm tunnustuse avaldamiseks. Kandidaadid palume esitada Kose Vallavalitsusele aadressil Hariduse tn 1, Kose alevik või e-postile vald@kose.ee hiljemalt 3. jaanuariks 2021.