EHITISED REGISTRISSE 01.01.2020

TASUTA INFOPÄEV: EHITISED REGISTRISSE 01.01.2020.

Lähenemas on tähtaeg 01.01.2020, kus peaksid ehitisregistrisse kantud olema nii seaduslikud kui ka ebaseaduslikud ehitised. Kuidas seda saavutada ja mis roll on omanikul?

Omanike Keskliit otsustas korraldada

TASUTA INFOPÄEVA: EHITISED REGISTRISSE 01.01.2020.

Ehk on teil tekkinud küsimused, kuidas toimida?

Kuidas omanik saab korrastada ehitise andmed ja milline on siin omavalitsuse initsiatiiv? Milline ehitis on ebaseaduslik?

Mida esmalt ette võtta ja kuhu pöörduda? Millal on vaja projekti ja kas aastakümneid vanad projektid sobivad? Kui suur on riigilõiv ja muud kulud ?

Kas ehitisregister tehakse kasutajasõbralikumaks?  Millised ruumiandmed on maa-ameti geoportaalist kättesaadavad?

OOTAME ROHKET OSAVÕTTU!

Teisipäeval, 8. oktoobril 2019 algusega kell 17.00

TASUTA INFOPÄEVA: EHITISED REGISTRISSE 01.01.2020.

Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis

Tõnismägi 2, Tallinn

Esinejad:

Tallinna Linnaplaneerimise Ameti ehitusosakonna juhataja Helvi Kork; MKM
Ehitisregistritalituse projektijuht Taavi Jakobson; Maa-ametist katastri registriosakonna nõunik Tiina Oeselg; OÜ Laesson ja Partnerid jurist ja Omanike Keskliidu juhatuse liige Tuulikki Laesson

Info omanikud@omanikud.ee või tel 642 7020