Eero Pärm ja Mairon Meius on külgvankrite ringrajasõidu Eesti meistrid.

Nädalavahetusel peetud meistrivõistluste etapil sõitsime pühapäeval kaks

võistlussõitu. Kvalifikatsioon toimus kuivas, selle võitsime kindlalt.

Esimene start õnnestus ideaalselt, saime esimesena minema ja seitsme ringiga kasvatasime vahe teisel kohal lõpetanud Artiola / Arokiviga kahekümmnele sekundile.

Kolmandaks kimasid Tempel / Pihla. Tsikkel käitus tugevas vihmasajus laitmatult.

Teine start nii hästi ei läinud ja peale paari ringi kukkusime teisele kohale, Artiola / Arokivi

juhtimas. Eelviimasel ringil konkurentide tsikkel, aga jäi seisma elektri süsteemi vea tõttu

ning võtsime liidripositsiooni tagasi. Ilma vihmasajuta, kuivav rada meile ei sobinud. Teise koha said Erki Pärm / Lauri Lipstok ja kolmandad Tempel / Pihla. Võistlustel osales 8 ekipaazi Eestist ja Soomest.

Eesti meistrivõistluste esikolmik:

1. Pärm / Meius 100punkti

2. Pärm / Lipstok 61punkti

3. Artiola / Arokivi 40punkti

Korraldasime pühapäeval külgvankrite taksosõitu, kus soovijad said korvisolemist rajal proovida.

Kõik 24 inimest, kes sõitsid jäid väga rahule.

Hooaeg on selleks aastaks läbi. Otsustasime oma praeguse 1000 kuupsentimeetrise Kawasaki mootori müüa Soome, et jätkata tuleval hooajal 600 kuupsentimeetrise Yamahaga, mis on õnnelikult meie garaažis. Võtame suuna Maailma meistrivõistlustele.

Täname Teid südamest meid toetamast ning loodame kõigiga peagi isiklikult kohtuda!

Värskemaid uudised meist leiab: https://www.facebook.com/parmracingteam/

Eero Pärm ja Mairon Meius

Pärm Racing Team