Kose lasteaia PäevaLill renoveerimine

Taas üks tore uudis, seekord sai Kose vald toetust Kose lasteaia PäevaLill renoveerimiseks.

Rahandusministeerium otsustas toetada Kose Vallavalitsuse projekti "Kose lasteaed PäevaLill energiatõhususe suurendamine", mille kavandatud kogumaksumus on 370 748,00, toetuse suurus 226 156,28 eurot ja omafinantseeringu summa 144 591,72 eurot.

Projekti tulemusel renoveeritakse 2018. aasta suve lõpuks hoone aadressil Pikk tn 30 , Kose alevik.

Suurendatakse hoone energiatõhusust ja parandatakse hoone sisekliimat. Projekt tegevustena soojustatakse välisseinad ja sokkel, rajatakse uus viilkatus, renoveeritakse küttesüsteem, paigaldatakse uued aknad ja välisuksed ning rajatakse soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja paigaldatakse päikesepaneelid.