TERE-liikumine

Tere vahvad maaelu eestvedajad !

Eesmärk on panna mõtlema nii iga inimest eraldi kui kogu ühiskonda hingehariduse kui kultuursuse tähtsusele. Headuse, lahkuse, viisakuse kultiveerimine on hoolivuse kasvatamine, see algab iga üksikisiku enesesse vaatamisest. Arvame, et sellise mõtteviisi levitamine aitab tõsta kogu ühiskonna heaolu.

Meie kampaania seisnebki selles, et võimalikult palju levitada rahva hulgas meie üleskutset ja ikka ja jälle sellel teemal kõikjal rääkida. Usume, et alati on ühiskonnas nakatavaid eeskujusid, kelle järgi koondutakse. Eeskuju on nakkav !

Alustame kõige lihtsamast - TERE ütlemisest. Tere on viisakusavaldus ja teise inimese märkamine, sellega ei kaasne mingeid kulutusi, ei vaja füüsilist ettevalmistust, lihtsalt head tahtmist ! Teame, et maapiirkondades teretatakse niigi rohkem kui linnades, aga küll küllale liiga ei tee !

Kõik, kes vähegi soovivad, leiavad toredaid võimalusi, et inimesi teretama ärgitada. Loodame väga koolilaste aktiivsusele, kellel palju energiat ja fantaasiat.

Kaunist kevadet ja edu soovides,

TERE-liikumise algatusgrupi nimel Ivi-Els Schneider