« Tagasi

Esimene Kose valla huvitegevuste mess kutsub osalema

Suve lõpul, 29. augustil,  just siis kui on paras aeg mõelda, millisesse huviringi või treeningusse sügisel minna, toimub esimene Kose valla huvitegevuste mess. See on suur perepäev, mille eesmärk on pakkuda informatsiooni nii lastele kui täiskasvanutele oma vaba aja planeerimiseks: huviringide, noorteorganisatsioonide, treeningute, vaba aja veetmise ja palju muu kohta. Samuti saavad messi käigus kokku huvitegevuste pakkujad ja huvilised – suurepärane võimalus pidada läbirääkimisi uue huviringi alustamiseks või huvilistele oma tegevuse näitamiseks ja tutvustamiseks.
 
Messile on oodatud ennast esindama ja oma tegevusi tutvustama kõik Kose valla erinevates piirkondades tegutsevad huvi- ja vaba aja tegevuse pakkujad (koolide huviringid, spordiklubid, huvikoolid, noorteühingud - ja organisatsioonid, mittetulundusühingud, noortekeskused, valla allasutused, täiskasvanute huviringid, jne). 
 
Huvitegevuste infomessil toimuvad lisaks erinevatele töötubadele messi alal (nii välis-, kui ka sisetingimustes) ka näidistreeningud ja esinemised laval.
 
Huvitegevuste mess toimub Kose kultuurikeskuses ja selle ümbruses. 
Messile registreerimine  https://forms.gle/QFS1Hdr7phJE8HF5A
Registreerimise tähtaeg 31. juuli 2020
Kontakt: Kadri Tiis kadri@kose.ee  tel 633 9307