Spordiklubid

Vaata PDF failina siit...

 

  Nimetus Spordialad Kontaktisik(ud) Telefon E-post
1 MTÜ Kose Tenniseklubi tennis Joe Tamme 56818160  
2 Kergejõustikuklubi
Kose 2000
kergejõustik Ragnar Raide
Sander Prits
5150751 kose2000@hot.ee
3 Kose Suusa- ja
Tervisespordi Klubi
suusatamine
tervisespordiüritused
Vevo Pikkoja 5059012 vpikkoja@gmail.com
4 Kose Male-kabeklubi MTÜ male, kabe Tõnu Kalvet 58940393 t_kalvet@hotmail.com
5 MTÜ Okyjump batuuditreeningud Oksana Nikker 53476791 Oky10@hot.ee
6 MTÜ Kose AMK motokross, jalgrattasport Eero Leedmaa 56483838 eero@mell.ee
7 Eesti Karate ja Kobudo Liit MTÜ karate Katrin Taniste   kati@daigo.ee
8 MTÜ Pärm Racing Team motokross Erki Pärm 51975144 erki.parm@mail.ee
9 MTÜ FC Kose jalgpall

Pelle Pohlak
Rene Aljas

Mario Pruul

56256244
56903720

  56266286  
pellepohlak@gmail.com
10 KM Laskespordiklubi sportlaskimne, practical-laskmine Toomas Kutsar 5018294 kmklubi@gmail.com
11 Habaja Rahvaspordiklubi automudelism Lembit Volmerson 5526795  
12 Kose Orienteerumisklubi orienteerumine Marken Murumaa 56919100  
      Jaak Kõiva 55565750  
13 MTÜ Kose Sulgpalliklubi sulgpall Ivi Randmaa    5183275 ivi.randmaa@gmail.com
14 MTÜ Mallira pilates, laste mänguline treening Ira Meinvald 56567696 ira.meinvald@gmail.com
15 Oru Võrkpalliklubi võrkpall

 

Agur Asperk

 

5154910

asperkid@gmail.com
16 MTÜ Kose Korvpalliklubi korvpall  Mirko Kiison 56375851 mirko.kiison@gmail.com
17 MTÜ RG Ujumisklubi ujumine Erge Loorits 5252220 ergeloorits@gmail.com
18 MTÜ Motoklubi Korvikunnid külgvankrite motosport, quad motosport   56688130 info@korvikunnid.ee
19 Tore Aeg MTÜ Kose valla triatloni korraldamine Toomas Kutsar 5018294 kutsar.toomas@gmail.com
20 MTÜ Kose Tennis Kose Tennisekool Piia Pärsik 5179299 kosetennis@hotmail.com
21 MTÜ Kõue Tenniseklubi tennis Alvar Kasera 5032821 alvar@revalkv.ee
22 Murutraktorite Liiga MTÜ murutraktorite kestvuskross Siiri Karjus 5012347 siiri.karjus@gmail.com
23 MTÜ Kipi Team ratsasport Ats Kalju 5037447 rajakalju@hot.ee
24 Oru Raadiomudeliklubi MTÜ automudelism Tiit Mae 56949009  
25 Vibuklubi Sagittarius vibulaskmine Anu Soo 5077218  
26 MTÜ Fukuri judotreeningud Rain Maltsev 58053212 rain_maltsev@hotmail.com
27 Korvpalliklubi Basket korvpall, pallimängud Eigo Eismann 58583121 korvpalliklubi@kkbasket.ee