Vallavalitsus

Kodanike vastuvõtt Kosel Hariduse 1 toimub

 

E, K, N 08.00 - 17.00
T 08.00 - 18.00
R 08.00 - 13.00

 

Telefon: +372 6339 300

Telefon: +372 53739942  
Faks:      +372 675 6177

 

 

Ardu teeninduspunkt Ardus Kesk tee 6


Raamatupidaja vastuvõtud reedeti 8.30 - 12.30  8.01 ja 22.01, 12.02, 12.03 ja 26.03, 9.04, 14.05 ja 28.05, 11.06 ja 25.06.
Sotsiaalosakonna vastuvõtud kolmapäeviti 09.00 - 12.00 06.01.21 ja 20.01.21, 03.02.21 ja 17.02.21, 10.03.21 ja 24.03.21, 07.04.21 ja 21.04.21, 06.05.21 ja 19.05.21, 02.06.21 ja 16.06.21.

 

 

Sotsiaalosakonna vastuvõtuajad Kosel:
Esmaspäeval 08.00 - 17.00
Teisipäeval 08.00 - 18.00
Kolmapäeval 08.00 - 12.00
Neljapäeval ja reedel toimub vastuvõtt eelneval kokkuleppel

 

Majandusosakonna vastuvõtuajad Kosel:

Teisipäeval: 14.00 – 18.00
Neljapäeval: 9.00 – 12.30
Esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel toimub vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

 

Postiaadress

Kose Vallavalitsus
Hariduse tn 1
Kose alevik 75101

Kose vald
Harjumaa

E-post vald@kose.ee
Koduleht: www.kosevald.ee

Reg nr 75011547
Konto EE872200001120132608
E-arvete jaoks vajalikud registrikoodid (PDF)
kosevald@e-arvetekeskus.eu

TP kood 139101

 

Vallavalitsuse koosseis

Merle Pussak

Vallavanem

6339 300

merle@kose.ee

Kadri Tiis

Abivallavanem hariduse ja kultuuri alal

6339 307

kadri@kose.ee

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

Jaanus Saadve

Abivallavanem majanduse ja halduse alal

6339 315

jaanus@kose.ee

 

 

 

 

Vallakantselei

Kätlin Iljin

Vallasekretär

6339 304

katlin@kose.ee

 

 

 

 

Teele Nässi Jurist 6339 302 teele@kose.ee

Ivi Teras

Registripidaja

6339 329

ivi@kose.ee

Kärol Vaiksaar

Sekretär-asjaajaja

6339 300

vald@kose.ee

 

 

 

 

Ott Kärner

Infotehnoloog

6339 319

it@kose.ee

Marek Astrik

Infotehnoloog

6339 319

marek@kose.ee

Finantsosakond

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

Terje Reitel

Vanemraamatupidaja

6339 312

terje@kose.ee

Anne Saadi

Vanemraamatupidaja

6339 311

anne@kose.ee

Reesi Lippmaa

Vanemraamatupidaja

6339 313

reesi@kose.ee

 

Vanemraamatupidaja

6339 314

 

Majandusosakond

Taimar Lossmann

Keskkonnanõunik

6339 321

taimar@kose.ee

Joe Tamme

Ehitusnõunik

6339 322

joe@kose.ee 

Enelin Alter

Arhitekt

6339 325

enelin@kose.ee

Siiri Kiiver

Maakorraldaja

6339 320

siiri@kose.ee

Sotsiaalosakond

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Kaidi Mürk

Lastekaitse vanemspetsialist

6339 305

kaidi@kose.ee

Kristel Kadapik Lastekaitse vanemspetsialist 6339 305 kristel@kose.ee 

Merje Villems

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

6339 328

merje@kose.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Margit Eerik

Kultuurinõunik

6339 306

margit@kose.ee

 

   

 

Haldusosakond

Rain Puks Haldusjuht 53044048 rain@kose.ee
Külli Raamat Toitlustusjuht 5579975 kylli@kose.ee
Raivo Kivi Bussijuht-varustaja    
Tiina Reinap Koristaja-majahoidja