Vallavalitsus

Kodanike vastuvõtt Kosel Hariduse 1 toimub

 

E, K, N 08.00 - 17.00
T 08.00 - 18.00
R 08.00 - 13.00

 

Telefon: +372 6339 300

Telefon: +372 53739942  
Faks:      +372 675 6177

 

 

Ardu teeninduspunkt Ardus Kesk tee 6


Raamatupidaja vastuvõtud reedeti 8.30 - 12.30
juulis 13.07, augustis 10.08 ja 24.08, septembris 14.09 ja 28.09, oktoobris 12.10 ja 26.10, novembris 09.11 ja 23.11, detsembris 14.12 ja 28.12.
Sotsiaalosakonna ametnike vastuvõtud Ardu vastuvõtupunktis kolmapäeviti 09.00 - 12.00 juulis 04.07 ja 18.07, augustis 08.08. ja 22.08, septembris 05.09 ja 19.09, oktoobris 10.10 ja 24.10, novembris 07.11 ja 21.11, detsembris 05.12 ja 19.12.

Majandusosakonna ametniku vastuvõtud iga kuu paaritu nädala teisipäeviti 14.00 – 18.00.

juulis 03.07, 17.07 ja 31.07, augustis 14.08 ja 28.08, septembris 11.09 ja 25.09, oktoobris 09.10 ja 23.10, novembris 06.11 ja 20.11, detsembris 04.12 ja 18.12.

 

Postiaadress

Kose Vallavalitsus
Hariduse tn 1
Kose alevik 75101

Kose vald
Harjumaa

E-post vald@kose.ee
Koduleht: www.kosevald.ee

Reg nr 75011547
Konto EE872200001120132608
E-arved kosevald@e-arvetekeskus.eu

TP kood 139101

 

Vallavalitsuse koosseis

Merle Pussak

Vallavanem

6339 300

merle@kose.ee

Kadri Tiis

abivallavanem

6339 307

kadri@kose.ee

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

 

 

 

 

Jaanus Saadve

Valitsuse liige

 

jaanus@kose.ee

Vallakantselei

Kätlin Iljin

Vallasekretär

6339 304

katlin@kose.ee

Teele Nässi

Jurist

6339 302

teele@kose.ee

       

Ivi Teras

Registripidaja

6339 329

ivi@kose.ee

Ruth Kuriks

Sekretär-asjaajaja

6339 300

vald@kose.ee

 

 

 

 

Ott Kärner

Infotehnoloog

6339 319

it@kose.ee

Marek Astrik

Infotehnoloog

6339 319

marek@kose.ee

Finantsosakond

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

Terje Reitel

Vanemraamatupidaja

6339 312

terje@kose.ee

Anne Saadi

Vanemraamatupidaja

6339 311

anne@kose.ee

Reesi Lippmaa

Vanemraamatupidaja

6339 313

reesi@kose.ee

Tiia Einroos

Vanemraamatupidaja

6339 314

tiia@kose.ee

Majandusosakond

Taimar Lossmann

Keskkonnanõunik

6339 321

taimar@kose.ee

Joe Tamme

Ehitusnõunik

6339 322

joe@kose.ee 

Enelin Alter

Arhitekt

6339 325

enelin@kose.ee

Siiri Kiiver

Maakorraldaja

6339 320

siiri@kose.ee

 

 

 

 

Sotsiaalosakond

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Kaidi Mürk

Lastekaitse vanemspetsialist

6339 305

kaidi@kose.ee

Kristel Kadapik Lastekaitse vanemspetsialist 6339 305 kristel@kose.ee 

Merje Villems

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

Teenistussuhe peatatud

 

Claire Miljukova Sotsiaaltöö vanemspetsialist 6339 328 claire@kose.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Margit Eerik

Kultuurinõunik

6339 306

margit@kose.ee

 

   

 

Haldusosakond

Andres Lutsar Haldusjuht 53044048 andres@kose.ee
Külli Raamat Toitlustusjuht 5579975 kylli@kose.ee
Raivo Kivi Bussijuht-varustaja    
Tiina Reinap Koristaja-majahoidja