Kodanikukaitse kontaktid

Kose kiirabi
Üldine häirekeskuse tasuta number: 112
 

 

Politsei

Vastuvõtt kokkuleppel
Piirkonnapolitseinik Kristel Talv 6124658, 53093904, kristel.talv@politsei.ee
Noorsoopolitseinik Marju Tamsalu 6124658, 5245646, marju.tamsalu@politsei.ee
Piirkonnavanem Ivo Roosimägi 6124637, 5229016, ivo.roosimägi@politsei.ee

Politsei infotelefon 612 3000

 

Kose Valve MTÜ
Telefon: 51 56 388

 

Päästeameti Põhja päästekeskuse Kose päästekomando
Tuletõrje: 112
Pealik: 6061 355

 

Naabrivalve piirkonnad

 

Kose vallas on 4 naabrivalve sektorit - Pärtlimäe, Kaasiku, Ardu lasteaia ja Rõõsa. Kokku 37 kodu. 

Täpsem info Naabrivalve kodulehel www.naabrivalve.ee

 

Korstnapühkijad

Kerli Lesomägi kerli@korstnaohutus.eu  58856367
Andres Lokk  korstnapuhastus@gmail.com  53799333
Aivar Nüganen  ainservis@gmail.com  56240139
Jürmo Piberman  info@korstnapuhastaja.ee  56219440
Juhan Räni   juhanrani@gmail.com  5221082
Tarmo Tuisk tarmo@projektimehed.eu  56485903
Arvo Piht  korstenpuhtaks@raetps.eu  58771665
Janek Otsa   janek.otsa@gmail.com 55 647 810
Lauri Sepp   ahjuteenused@gmail.com  56639398

Urmas Jõffert                                                56 67 67 67

Ahti Eelmäe   ahti@ahjuvana.ee     53449660