Vallavalitsus

Vallavalitsuse koosseis

Demis Voss

Vallavanem

6339 300

demis.voss@kosevald.ee

Kadri Tiis

Abivallavanem hariduse ja kultuuri alal

6339 307

kadri.tiis@kosevald.ee

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike.pihla@kosevald.ee

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen.parm@kosevald.ee

 

Abivallavanem majanduse ja halduse alal

6339 315

 

 

 

 

 

Vallakantselei

Kätlin Iljin

Vallasekretär

6339 304

katlin.iljin@kosevald.ee

 

 

 

 

Janne Veski Jurist 6339 302 janne.veski@kosevald.ee

Ivi Teras

Registripidaja

6339 329

ivi.teras@kosevald.ee

Kärol Vaiksaar

Sekretär-asjaajaja

6339 300

vald@kosevald.ee

 

 

 

 

Ott Kärner

Infotehnoloog

6339 319

ott.karner@kosevald.ee

Marek Astrik

Infotehnoloog

6339 319

marek@kose.ee

Finantsosakond

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen.parm@kosevald.ee

Terje Reitel

Vanemraamatupidaja

6339 312

terje.reitel@kosevald.ee

Anne Saadi

Vanemraamatupidaja

6339 311

anne.saadi@kosevald.ee

Reesi Lippmaa

Vanemraamatupidaja

6339 313

reesi.lippmaa@kosevald.ee

 

Vanemraamatupidaja

6339 314

 

Majandusosakond

Taimar Lossmann

Keskkonnanõunik

6339 321

taimar.lossmann@kosevald.ee

Joe Tamme

Ehitusnõunik

6339 322

joe.tamme@kosevald.ee

Enelin Alter

Arhitekt

6339 325

enelin.alter@kosevald.ee

 

Maakorraldaja

6339 320

 

Sotsiaalosakond

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike.pihla@kosevald.ee

Tiina Mander

Lastekaitse vanemspetsialist

6339 305

tiina.mander@kosevald.ee

Kristel Kadapik Lastekaitse vanemspetsialist 6339 305 kristel.kadapik@kosevald.ee

Merje Villems

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

6339 328

merje.villems@kosevald.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Margit Eerik

Kultuurinõunik

6339 306

margit.eerik@kosevald.ee

 

   

 

Haldusosakond

Rain Puks Haldusjuht 53044048 rain.puks@kosevald.ee
Külli Raamat Toitlustusjuht 5579975 kylli@kose.ee
Raivo Kivi Bussijuht-varustaja    
Tiina Reinap Koristaja-majahoidja    
       

 

Vabandame mõningase võimaliku segaduse pärast!
Parasjagu toimub e-posti aadressi muutus @kose.ee pealt
@kosevald.ee peale. Kui kasutada vana aadressi @kose.ee, siis kirjad edastatakse hetkel siiski automaatselt uuele aadressile.