Postmarke saab nüüdsest osta Puruvana kauplusest

19. juulil 2022

Kosel saab nüüdsest ümbrikuid ja postkaarte osta Puruvana kauplusest (Kehra maantee 2). Kirjade teele saatmiseks on lähim kirjakast Pikal tänaval.

Riigile kuuluv postiettevõte Omniva sulgeb vähese külastatavuse tõttu 11. septembrist Kose-Uuemõisa ja Ardu postipunktid ning 16. septembrist Kose postkontori.

Ardus hakkab postipunkti asendama personaalne postiteenus, Kosel ja Kose-Uuemõisas asenduvad postkontori- ja postipunktiteenus pakiautomaadi ja personaalse postiteenuse kombinatsiooniga. Lisaks saab postmarke, ümbrikke, postkaarte ja teisi tooteid osta Omniva e-poest

Lisaks sulgeb Omniva Kolu ja Habaja kirjakastid, sest nende kaudu saadetakse  vähem kui 5 kirja kuus. Edaspidi saab piirkonnas kirju saata personaalse kirjakandja abil.

Lisainfo: 661 6616, info@omniva.ee (E–R 9.00–20.00, L–P ja riigipühadel 9.00–15.00)

Loe ka:

Kes on personaalne kirjakandja ja mida ta teeb?

Personaalse kirjakandja kaudu on võimalik saata pakku, osta postmarke, pakendeid ja ümbrikut ning tasuda arveid ja saata kirju. Personaalse kirjakandja kutsumine Kose vallas on tasuta. Personaalselt kirjakandjalt teenuseid tellides tuleb maksta vaid ostetavate postiteenuste eest, mille hinnakiri on sama, mis postiasutuses.

Kuidas ma saan personaalselt postiteenust tellida?

Tellimiseks tuleb helistada kas numbril 661 6616 või kirjutada www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Nii helistamisel kui kirjutamisel on oluline märkida, millist teenust on vaja ja millisel aadressil. Seejärel võtab Omniva klienditeenindaja Sinuga  ühendust ja lepib kokku teenindamise aja ja koha. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.