Kaasava eelarvega rahastuse saanud objektid said valmis

2022. aasta kaasava eelarve rahastusega on Kose-Uuemõisa staadion saanud uued jalgpalliväravad ja Habaja alevik korrastatud jalgpalli- ja võrkpalliväljaku.

Kose-Uuemõisa staadioni uute jalgpalliväravate ja seonduvate tööde maksumuseks kujunes 1755,99 eurot, taotluse esitas Siiri Tammeleht. Uute väravate soetamise tingis asjaolu, et vanad väravad olid amortiseerunud ja ohtlikud: lisaks rebenenud võrgule olid purunenud ka raudpostid.

Habaja aleviku jalgpalli-ja võrkpalli väljaku korrastamise taotluse esitas Jekaterina Malašenko. Habajal tehtud tööde maksumuseks kujunes 4676,59 eurot, nende tulemusel sai aleviku jalgpalli-ja võrkpalli väljak uued võrkpallipostid ja võrgu, markeeritud platsi ning uued jalgpalliväravad.

2022. aasta kaasava eelarve hääletus oli 6. aprillist 11. maini, hääletada sai iga vähemalt 16-aastane Kose valla kodanik. Lisaks kahele rahastuse saanud ideele kandideerisid kaasava eelarve toetusele ka idee rajada Oru külla jõulinnak ning rajada Kõue rahvamajale terrass ja katusealune.

2021. aasta kaasava eelarve hääletuse võitis idee rajada Ardusse skatepark.