Huviringide ajad

Huviringi nimetus

Ringi päev ja aeg

Kokkusaamis-koht

Juhendaja(d)

Kontakt

Kose Pasunakoor

 

 

N 18.00-20.00
L 17.00-19.00

    

Kose Kultuurikeskus

Olev Roosa
Peeter Sööt

53307099
51 47 319

 

Kose Noorte Puhkpilliorkester

 

R 13.00-15.00

Kose Kultuurikeskus

Olev Roosa

53307099

 

LAULUKOLLEKTIIVID

 

 

 

 

 

Kuivajõe Meeskoor

 

   N 19.00-21.00

Kose- Uuemõisa

Külakeskus


Sandra Suurkask


55 643 882

 

Naiskoor MEELIKA

 

K 18.30-21.00

Gümnaasiumi saal

Teele Utt
Sandra Suurkask

51 28 618

55 643 882

Oru Laheda Laulukoor

T  19.00-21.00

Oru Külakeskus

Anneli Veinberg

 

56 243 650 

 

Kose valla naiskoor KRÕÕT

E 19.00-21.00
N 19.00-21.00 (vajadusel)

Kose Kultuurikeskus

Kerli Sild
Tiina Steinberg

56 628 038
52 96 880

Kose Kammerkoor

  P 16.00-19.00

Vajadusel pikemad nn.laululaagrid kokkuleppel

Gümnaasiumi muusikaklass

Heli Sepp

Inta Roost

555 90076

52 06 277

Laulu- ja tantsuansambel ÜLLATUS

1x nädalas liikuval tööpäeva õhtul  18.00-22.00

Ardus, Sinises toas

 Marika Leppik

 

5234746 

 

 

 

Eakate lauluansambel "KANARBIK"

 

  K 13.00-15.00 Kose Päevakeskus Mall Klaas  

TANTSURÜHMAD

 

 

 

 

Oru segarahvatantsu-rühm

 

T  20.00-21.30
 N 20.30-  22.00

 

Oru Külakeskus

 

Marika Tuttelberg

 

51 45 719

 

Oru naisrahvatantsu-

rühm

 

 

N 19.00-20.30

 

 

Oru Külakeskus

 

Marika Tuttelberg

 

51 45 719

 

Oru memmede rahvatantsurühm

 

 

T 18.30-20.00

 

Oru Külakeskus

 

Marika Tuttelberg

 

51 45 719

 

Segarahvatantsu-rühm KAPAK

 

 

T ja N 20.00-22.00

 

Kose- Uuemõisa

Külakeskus

 

Kadri Tiis

 

51 56 888

 

Naisrahvatantsu-
rühm

KOSE KIRILIND

 

 

K ja P 19.00-21.00

Kolmapäeviti 
kultuurikeskuses

Pühapäeviti
gümnaasiumis

 

Anneli Veinberg

 

56 243 650 

Kuivajõe naisrahvatantsu-
rühm

 

E 20.00-22.00 
K 19.00-21.00

 

Kose- Uuemõisa

Külakeskus

 


Leida Tiis
Marika Tuttelberg

 

51 93 9133

 

 

 

Memmede rahvatantsurühm

MURUEIDED

 

 

T  18.30-20.00

 

Kose- Uuemõisa

Külakeskus

 

 

   Leida Tiis

 

51 939 133

Memmede rahvatantsurühm

MADLI

 

E 18.30-20.00

Kose Kultuurikeskus

 

Malle Lambasaar

 

 

55 669 338

 

Seenioritantsurühm "LINDA"

N 16.00-17.00 Kose Päevakeskus Malle Lambasaar 55 669 338

 

Memmede tantsurühm
 KULDNE SÜGIS

  P 10.00-12.00 Ardus, sinises toas       Laine Koronen   56655904

 

Tantsuansambel KAITRALL

P 11.00 Ravila Külakeskus      Kai Tammik    56 814 143

KUNST, KÄSITÖÖ

 

 

 

 

 

Keraamika

K 19.00-21.00
P 17.00-19.00

Ravila mõis

Piret Aavik

5078055

 

Käsitöö

 

P 15.00-17.00

Ravila mõis

Katrin Peterson, Piret Aavik

 

Laste kunstiring Joonistamine,
maalimine,
meisterdamine 

L  11.00-12.30
4€ kord

Kose Kunstikool

Margit Mikk

56564046

Täiskasvanute kunstistuudio
Joonistamine,
maalimine, tarbekunst

K 18.30-20.00

4€ kord

Kose Kunstikool

Margit Mikk

56564046

 

Kose-Uuemõisa Koduloo muuseum

 

  Kose Gümnaasium Marju Verk  53 940 813