Vallavalitsus

 

 

Vallavalitsuse koosseis

Merle Pussak

Vallavanem

6339 300

merle@kose.ee

Ott Valdma

Abivallavanem

6339 307

ott@kose.ee

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

Taimar Lossmann

Keskkonnanõunik

6339 321

taimar@kose.ee

Jaanus Saadve

Valitsuse liige

 

jaanus@kose.ee

Vallakantselei

Kätlin Iljin

Vallasekretär

6339 304

katlin@kose.ee

 

 

6339 302

 

       

Ivi Teras

Registripidaja

6339 329

ivi@kose.ee

Ruth Kuriks

Sekretär-asjaajaja

6339 300

vald@kose.ee

Maire Arras

Sekretär-registripidaja

6083 324

maire@kose.ee

Ott Kärner

Infotehnoloog

6339 319

it@kose.ee

Marek Astrik

Infotehnoloog

6339 319

marek@kose.ee

Finantsosakond

Ellen Pärm

Finantsjuht

6339 310

ellen@kose.ee

Terje Reitel

Vanemraamatupidaja

6339 312

terje@kose.ee

Anne Saadi

Vanemraamatupidaja

6339 311

anne@kose.ee

Reesi Lippmaa

Vanemraamatupidaja

6339 313

reesi@kose.ee

Tiia Einroos

Vanemraamatupidaja

6339 314

tiia@kose.ee

Majandusosakond

Taimar Lossmann

Keskkonnanõunik

6339 321

taimar@kose.ee

Joe Tamme

Ehitusnõunik

6339 322

joe@kose.ee 

Tiit Viirelaid

Arhitekt

6339 325

tiit@kose.ee

Siiri Kiiver

Maakorraldaja

6339 320

siiri@kose.ee

Teele Nässi

teenistussuhe peatatud

Maakorraldaja

6339 321

 

Piret Lõoke

Järelevalve spetsialist

6339 321

piret@kose.ee

Sotsiaalosakond

Merike Pihla

Sotsiaalnõunik

6339 327

merike@kose.ee

Kaidi Mürk

Lastekaitse vanemspetsialist

6339 305

kaidi@kose.ee

Kristel Kadapik Lastekaitse vanemspetsialist 6339 305 kristel@kose.ee 

Merje Villems

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

6339 328

merje@kose.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Margit Eerik

Kultuurinõunik

6339 306

margit@kose.ee

Aleksandr Apolinsky

Haridusnõunik

6339 302

aleksandr@kose.ee

Haldusosakond

Andres Lutsar Haldusjuht 53044048 andres@kose.ee
Külli Raamat Toitlustusjuht 5579975 kylli@kose.ee
Raivo Kivi Bussijuht-varustaja    
Tiina Reinap Koristaja-majahoidja    

 

 

Reino Reiljan      metsanduse konsulent     52 70 679    teisipäeviti 9.30-12.00 reiljan.reino@gmail.com